Casarao Pe Na Areia Pero Villa
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi på offentliga platser | Privat strand Strand | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Casarao Pe Na Areia Pero Villa Cabo Frio kan du besöka Feira de Artesanato, som ligger ungefär 4 km bort. Den här villan med 4 badrum, som har plats för upp till 14 gäster, erbjuder en parkering.
Villan ligger också ungefär 10 minuter med bil från Praia do Forte och ungefär 15 minuter med bil från Nossa Senhora da Guias kapell. Casarao Pe Na Areia Pero Villa med 4 sovrum ligger 3 km från Paróquia de Nossa Senhora da Assunção.
Villan erbjuder gästerna utsikt över havet. I badrummet finns även en separat toalett och en dusch.
Det här boendet har ett komplett kök med kylskåp och köksredskap för att laga mat på plats. Restaurangen Forno Di Sicilia Pizzeria serverar italienska specialiteter och ligger cirka 6 minuters promenad bort. Den närmaste busshållplatsen är Ponto da arvore, belägen inom några kvarter från detta boende.
- Flygplatser
- Cabo Frio Flygplats15 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Gratis Wi-Fi på offentliga platser
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Trädgård
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller den strandnära Casarao Pe Na Areia Pero Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, den strandnära Casarao Pe Na Areia Pero Villa erbjuder WiFi. - ❓
Vad är priset för en natt på Casarao Pe Na Areia Pero Villa?
Genomsnittspriset i Casarao Pe Na Areia Pero Villa är 316$. För särskild information, kontakta boendet. - ❓
Finns det ett kök i den strandnära|strandnära) villan?
Ett utrustat kök finns i den strandnära|strandnära) villan. - ❓
Finns det en bubbelpool på Casarao Pe Na Areia Pero Villa?
Ja, en badtunna erbjuds på Casarao Pe Na Areia Pero Villa. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i den strandnära Casarao Pe Na Areia Pero Villa?
Gästerna i den strandnära Casarao Pe Na Areia Pero Villa kan enkelt nå Feira de Artesanato och Praia do Forte, som ligger 4 km från boendet respektive 4,1 km bort.